Домът Кичка Бодурова бе разбит и всичко е било обърнато с

...
Домът Кичка Бодурова бе разбит и всичко е било обърнато с
Коментари Харесай

Престъпността тук се увеличи в пъти: Разбиха дома на Кичка във Вегас, надеждата ѝ е в Доналд Тръмп

Домът Кичка Бодурова бе разрушен и всичко е било обърнато с краката нагоре.

„ Защото престъпността тук се усили в пъти “, твърди обичаната от милиони певица. Става въпрос за дома й в Лас Вегас, щата Невада.

Звездата изяснява във Facebook: „ Само седмица преди да се върна домът ми в Лас Вегас беше разрушен и бяха обърнали всичко наобратно, няма да приказвам за вредите - сигурна съм, че е бил някой от тези, незаконните “. Феновете й обаче се притесняват, че някои от вредите могат да имат прочувствен темперамент и да не са толкоз скъпи като материална стойност, а като прочувствена.

Кичка Бодурова отбелязва, че вярата й е в Доналд Тръмп  Доналд Тръмп Доналд Тръмп - американски предприемач и политик Доналд Тръмп е роден на 14 юни 1946 година в нюйоркския, който даде обещание да понижи незаконната емиграция, а с това и престъпността в Щатите. „ Всички знаем за неговата непредсказуемост, само че прочетох някои от нещата, които желае незабавно да направи и доста ме зарадваха 3 от тях “, изяснява Кичка. Трите неща са: да няма война по света; да се спре незаконната емиграция; да се признават единствено два пола. Кичка Бодурова разяснява: „ Тази мощ, която ние назоваваме Бог, е основала два пола. Нямам нищо срещу всеки да има своя полов избор. Животът е един и всеки има право да живее по този начин, както му е хубаво. Но не ми казвайте да ходя против Бога! В света има единствено мъже и дами “.

За незаконните емигранти певицата счита: „ По този, който премине незаконно границата на една страна, знам, че се стреля, а не му се дават пари за “добре пристигнал ”, както правеха тук до момента “. И дава образец със случилото се в дома й.

Кичка Бодурова в типичния си положителен жанр, с който радва освен почитателите си, приключва прочувствено: „ Да пожелаем триумф на президента! Да пожелаем мир и здраве на света! Другото зависи от нас! “.

Домът на Кичка Бодурова в Лас Вегас е красиво създание на човешките ръце, споделят били там нашенци. В него има няколко палми. Засадени са и рози, включително и обичаните й оранжеви. Има място за фитнес. А в двора е ситуиран гиздав басейн.

 

 

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР